Μαρ222024Σε γνωρίζω από την κόψη Του σπαθιού την τρομερή, Σε γνωρίζω από την όψη, Που με βία μετράει τη γη. https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/03/Γράψτε-το-πρώτο-σχόλιο.mp4 22 Μαρτίου, 2024 Share This Article Share on FacebookShare on Facebook Share on XShare on X Pin itShare on Pinterest Share on LinkedInShare on LinkedIn Share on WhatsAppShare on WhatsApp Post navigationPreviousPrevious post:Συμμετοχή σε Πανελλήνιους Μαθητικούς Αγώνες Τέχνης , αποδίδοντας στην Ποίηση την τιμή που της αξίζειNextNext post:Κατάθεση στεφάνων, στο μνημείο Ηρώων, στην παραλία του ΒόλουΠερισσότεραLAST DAY WAS A BLAST19 Ιουλίου, 2024Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024Φιλικός αγώνας Καλαθοσφαίρισης σήμερα με την Εθνική Ελλάδας Παίδων U161 Ιουλίου, 2024Promitheas Hellas, Cultural Day / Macao, China 202430 Ιουνίου, 2024Δραστηριότητα των Εθνών @isfsports30 Ιουνίου, 2024«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024
Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024
«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024