Τα Ιδιωτικά Εκπαιδευτήρια Βόλου ¨ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ο.Ε.¨ συγχαίρουν τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου,Δραγατζίκη Αχιλλέα και Καραζήση Χρυσοβαλάντη,για τη διάκρισή τους στο διαγωνισμό μαθηματικών ” Ο ΘΑΛΗΣ”.
Επίσης, συγχαίρουν τους μαθητές Γιαννούχο Σταύρο, Ευσταθίου Ανδριάννα, Κανακάρη Μαρία-Ελένη και Πολύζου Βασιλική για τη διάκρισή τους στον “ΕΥΚΛΕΙΔΗ”.
Από τους συμμετέχοντες, μετάλλιο για την εξαιρετική τους επίδοση πήραν οι μαθήτριες Ευσταθίου Ανδριάννα & Πολύζου Βασιλική.
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2022/05/IMG-1aaf96a22a47ced036b669dcc18e08f1-V.jpg)
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2022/05/IMG-d321e0ba1bfa567b23c413e1de391fc9-V.jpg)