Για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης θα αγωνιστούν αύριο τα Κορίτσια του Λυκείου μας με φόντο την πρόκριση στο παγκόσμιο Πρωτάθλημα της Κίνας !
Σήμερα επικράτησαν στον ημιτελικό στο Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας του Λανίτειου Λυκείου Λεμεσού με 33-88.
Εκπαιδευτήρια Προμηθέας (Σουλτάνη / Τύμπας) Βιταλιώτη, Καραστάθη, Κοτοπούλη, Μίχαλου , Νταϊάκη, Παπαζαφειροπούλου, Πίσπα, Πολύζου, Ράπτη , Σιουμουρέκη, Σουλιώτη Ε., Σουλιώτη Μ.
Ο Μεγάλος τελικός θα πραγματοποιηθεί αύριο στις 10:00 στο κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ιωνίας !!
Σας περιμένουμε όλους εκεί να απολαύσουμε μαζί αυτή τη μοναδική εμπειρία !!
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/04/438206006_806330268183479_7839798237734075389_n.jpg)
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/04/438241646_806330174850155_8613461428217092432_n.jpg)
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/04/438196828_806330274850145_7089002517006494851_n.jpg)
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/04/438224480_806330291516810_3173280042143983602_n.jpg)
![](https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2024/04/438301120_806330181516821_8209180472470007061_n.jpg)