Ιαν142024 Παιχνίδι …Ό,τι μαθαίνουμε με ευχαρίστηση, δεν το ξεχνάμε ποτέ.. 14 Ιανουαρίου, 2024 Share This Article Share on FacebookShare on Facebook Share on XShare on X Pin itShare on Pinterest Share on LinkedInShare on LinkedIn Share on WhatsAppShare on WhatsApp Post navigationPreviousPrevious post:Πρώτη μας συνάντηση μετά τις γιορτές για μάθημα… Αρχαίων!!NextNext post:Κι αν τα δελτία ειδήσεων ήταν… σαν και το δικό μας❓❓ ✅Τα παιδιά μας…ΠΟΜΠΟΙ ελπιδοφόρων ειδήσεων…ΠερισσότεραLAST DAY WAS A BLAST19 Ιουλίου, 2024Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024Φιλικός αγώνας Καλαθοσφαίρισης σήμερα με την Εθνική Ελλάδας Παίδων U161 Ιουλίου, 2024Promitheas Hellas, Cultural Day / Macao, China 202430 Ιουνίου, 2024Δραστηριότητα των Εθνών @isfsports30 Ιουνίου, 2024«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024
Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024
«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024