Δεκ52023“…Έλα στο Βόλο ταξιδευτή, σκίσε τα νερά, κι έλα στο Βόλο… Έλα όποτε και να ‘ναι, μόνο έλα…” Μενέλαος Λουντέμης https://promitheasschools.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_0.mp4 5 Δεκεμβρίου, 2023 Share This Article Share on FacebookShare on Facebook Share on XShare on X Pin itShare on Pinterest Share on LinkedInShare on LinkedIn Share on WhatsAppShare on WhatsApp Post navigationPreviousPrevious post:Στιγμές χαλάρωσης και ξεκούρασης από την 4ήμερη εκδρομή της Γ’ Λυκείου του Σχολείου μας στην Πάτρα.NextNext post:Μαθητές και μαθήτριες από διαφορετικά τμήματα του σχολείου μας είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν με την πολυβραβευμένη και πολυγραφοτατη συγγραφέα, Ελένη Δικαίου.ΠερισσότεραLAST DAY WAS A BLAST19 Ιουλίου, 2024Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024Φιλικός αγώνας Καλαθοσφαίρισης σήμερα με την Εθνική Ελλάδας Παίδων U161 Ιουλίου, 2024Promitheas Hellas, Cultural Day / Macao, China 202430 Ιουνίου, 2024Δραστηριότητα των Εθνών @isfsports30 Ιουνίου, 2024«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024
Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024
«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024