Απρ52024 Εκατόν είκοσι μερίδες φαγητού μαγειρεύτηκαν χθες στην αυλή του σχολείου μας από τα ίδια τα παιδιά και την ομάδα του “The love van” για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Βόλου …Η μικρότερη πράξη καλοσύνης αξίζει περισσότερο από την καλύτερη πρόθεση… Khalil Gibran 5 Απριλίου, 2024 Share This Article Share on FacebookShare on Facebook Share on XShare on X Pin itShare on Pinterest Share on LinkedInShare on LinkedIn Share on WhatsAppShare on WhatsApp Post navigationPreviousPrevious post:Πανελλήνια Σχολική Ημέρα ΦιλοζωίαςNextNext post:Ημέρα ΣταδιοδρομίαςΠερισσότεραLAST DAY WAS A BLAST19 Ιουλίου, 2024Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024Φιλικός αγώνας Καλαθοσφαίρισης σήμερα με την Εθνική Ελλάδας Παίδων U161 Ιουλίου, 2024Promitheas Hellas, Cultural Day / Macao, China 202430 Ιουνίου, 2024Δραστηριότητα των Εθνών @isfsports30 Ιουνίου, 2024«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024
Τιμή και χαρά για τους μικρούς μας αθλητές να μιλήσουν και να συμβουλευτούν τον ταλαντούχο μπασκετμπολίστα Χρήστο Νίκολη19 Ιουλίου, 2024
«Κλιματική Αλλαγή» οι μαθητές της Α΄Γυμνασίου που συμμετείχαν στη δράση επισκέφτηκαν την παραλία των Αλυκών29 Μαΐου, 2024